Zima nam je prinesla veliko lepega. Skozi okno smo opazovali, kako padajo snežinke z neba, peli pesmi o zimi in kot snežinke plesali po igralnici. Sneg smo prinesli v igralnico in se najprej tam igrali z njim, delali majhne snežake, potičke,…Potem smo se opogumili in nekajkrat šli na naš vrt in vsakič bolj uživali na snegu. V igralnici smo izdelali snežaka iz plastenke, se spoznavali z malimi inštrumenti in priredili cel koncert. Otroci in vzgojiteljici iz skupine Sovice, so nas povabili na kamišibaj predstavo Rokavička. Res smo bili veseli, ko smo se po predstavi lahko še igrali skupaj. Zdaj, ko je sneg že skoraj skopnel, smo šli na izlet na Kres. Tam smo tekali ob gozdu in nabirali vejice ter kamenčke. Toliko lepega, pa zime sploh še ni konec. Mogoče pa nam prinese še kaj snega.

Dostopnost