V Vrtcu Selca smo nedavno obeležili izjemno pomembno prelomnico – 40. obletnico naše enote. Ta vrtec je dom številnih otrok iz treh različnih skupin, ki vsak dan preživljajo čas ob igranju, učenju in rasti. S posebnim dogodkom, ki je združil otroke, starše, zaposlene smo ustvarili nepozabno praznovanje, ki je zaznamovalo našo dolgoletno zgodovino.

Kot del našega praznovanja smo vzgojiteljice enota Selca pripravile predstavo z naslovom Ugasni luč (Guy Daniels). Skozi igro smo se popeljale v svet domišljije, ki je navdušil tako otroke kot tudi odrasle.

V okviru praznovanja smo organizirali tudi raznolike delavnice:

  • barvanje logotipa našega vrtca,
  • slikanje po telesu,
  • delavnica risanja na majice, ki so jih otroci, ki obiskujejo vrtec, prejeli kot darilo.

Po končani predstavi in delavnicah, smo si v telovadnici ogledali razstavo izdelkov otrok in fotografij, ki so prikazovale nepozabne spomine, ki smo jih v 40 letih ustvarili skupaj.

V jedilnici podružnične šole Selca nas je čakala tudi pogostitev. Medtem smo se zaposleni in starši otrok pogovarjali, povezali, otroci so se pa veselo družili in uživali v sladkih dobrotah.

Vrtčevska obletnica je bila polna veselja, sproščenosti in zabave.

 

 

Dostopnost