Lepega jesenskega dne smo se z otroki iz skupine Sovice in Veverice odpravili na jesenski kros. Dogodek se je začel s skupnim ogrevanjem, kjer smo se razgibali in pripravili svoje telo na tekaški izziv.

Nato je sledil najbolj pričakovan del – tek! Otroci so bili razdeljeni v skupine glede na starost, vsak izmed njih pa je z veseljem in odločnostjo premagal svojo progo. Med tekom so se slišali vzkliki spodbude tako s strani vzgojiteljic, kot tudi s strani malih navijačev.

Po zaključku teka je vse udeležence čakalo še prijetno presenečenje. Vsak otrok je prejel medaljo kot nagrado za trud in sodelovanje. Medalje so požele veliko navdušenja in nasmehov na obrazih malih tekačev, ki so ponosno pokazali svoje zaslužene nagrade. Na fotografijah pa si jih lahko pogledate.