Vpis v vrtec

vrteclogo_an1

Prednostni_vrstni_red_Selca_2019

Prednostni_vrstni_red_Zelezniki_2019

V Vrtcu Železniki imamo na štirih lokacijah 15 oddelkov. Trije oddelki so v podružnični šoli Selca, dva v učilnicah Osnovne šole Železniki, en oddelek v stanovanjski hiši na naslovu Otoki 10 in devet oddelkov v stavbi Vrtca Železniki. V oddelke prvega starostnega obdobja lahko vključimo 96 otrok, v oddelke drugega starostnega obdobja pa 176 otrok.

Vpis otrok v vrtec poteka celo leto na podlagi razpisa in je možen do zasedbe prostih mest.

Otroka vpišete v vrtec s priloženo prijavnico, ki jo pravilno izpolnjeno vrnete osebno ali po pošti v enoto vrtca ali v upravo šole.

Otroke, ki z želenim dnem ne morejo biti sprejeti v vrtec, razporedimo po določenih kriterijih, o čemer odloči Komisija za sprejem otrok v vrtec. Komisija vloge obravnava na seji, ki je vsako leto sklicana po končanem razpisnem roku za sprejem otrok s 1. septembrom.

Podrobnosti si lahko ogledate v priloženem pravilniku.

Pravilnik o sprejemu otrok v vrtec

Vloga za sprejem otroka v vrtec

Vloga za začasni izpis

Izjava o izpisu otroka iz vrtca