Petek, 16. november 2018, je bil v našem vrtcu poseben dan.

Začeli smo ga s tradicionalnim slovenskim zajtrkom, na katerega se vsako leto posebej skrbno pripravimo. Po zajtrku pa smo bili deležni še enega dogodka. V vrtcu so nas obiskali učitelji in učenci Glasbene šole Škofja Loka.

V telovadnici vrtca so nam na zabaven način predstavili različne inštrumente in nanje tudi zaigrali.

Prisluhnili smo melodijam klavirja, harmonike, kitare, violine, kljunaste in prečne flavte ter ritmom kahona. Uživali smo ob poslušanju, spremljanju ritmov in prepevanju. Občudovali smo tudi dve baletki, ki sta zaplesali ob spremljavi klavirja.

Program je trajal skoraj eno šolsko uro, zaradi velikega števila otrok v vrtcu pa je bil izveden dvakrat. Zanimiv je bil za najstarejše otroke, brez težav pa so mu sledili tudi naši dve-letniki.

Učiteljem in učencem Glasbene šole Škofja Loka se najlepše zahvaljujemo za prijetno dopoldne, ki so  ga pripravili za nas. Veselimo pa se že naših prihodnjih srečanj, saj so nam obljubili, da naslednje leto spet pridejo.

Dostopnost