Nekaj tednov nazaj so nas obiskale prijazne, energične upokojene Selške dame, ki so nam pričarale pravo kavbojsko vzdušje. Zaplesale so na country kavbojsko in zabavno glasbo, kar je bilo res nekaj posebnega. Nato smo nastopali tudi otroci iz skupin Žabic, Ribic in Račk. Na koncu smo vsi skupaj zaplesali, naredili vesel vlak in se zabavali.

Prejšnji teden so nas upokojene gospe ponovno obiskale, tokrat pa so nam prinesle posebne lutke. V vrtcu smo jih dokončali tako, da smo jih napolnili s peno, nato pa so nam pomagale, da smo jih zašili. Vsak otrok je svojo lutko s ponosom odnesel domov, nekaj lutk pa je ostalo v vrtcu za igro. Upokojene gospe so nam obljubile, da se bodo kmalu vrnile in nam prinesle še oblačila za dojenčke, s katerimi se radi igramo v vrtcu. Zelo se veselimo njihovega naslednjega obiska in novih skupnih trenutkov.

Dostopnost