• V novoletnem času smo ustvarjali in imeli novoletni ples.
  • Spreminjali smo vodo v led in led nazaj v vodo ter ugotavljali zakaj se vodi spreminja oblika. (
  • Letos nam je zima postregla z lepim in suhim vremenom, zato smo lahko veliko časa preživeli v gozdu, kjer smo si uredili pravo igralnico.
  • Pogovarjali smo se o zimskih športih in rekvizite tudi poizkusili.
  • Zimo smo prepodili s pustnim sprevodom.

Obiskali smo:

• Ribiče v ribiškem domu.
  • Skupino Veverice in se skupaj igrali.
  • Skupino Sovice, katerim smo zaigrali dramatizacijo pravljice Živali pri babici Zimi.
  • Mucke, ki so nam zaigrali igrico o Pasovčku.
  • Skupaj s skupino Metuljčki, smo se odpravili na izlet na Studeno, kjer smo si, pod vodstvom ge. Saše Lazar, ogledali čistilno napravo.

Obiskali so nas:

• Otroci iz skupine Ptički in se z nami igrali.
  • Zobna asistentka: pokazala nam je kako pravilno umivamo zobje, kar smo trenirali potem še cel teden
  • Upokojenke so nam nakvačkale in sešile oblekice za naše dojenčke, za kar se jim zahvaljujemo.
  • Starši so si ogledali predstavo Živali pri babici zimi in skupaj smo ustvarjali maske.

V skupini smo si tudi ogledali filmček kako pravilno umivati roke. Vabiva vas k ogledu na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=7JGNsH5uHGY     Čiste roke za zdrave otroke.