Spoštovani starši,

Vlada RS je včeraj objavila ukrepe za prihodnji teden. Eden od bistvenih je tudi nadaljevanje zaprtja vrtcev do 6. novembra 2020, torej do konca tedna. Tudi v prihodnjem tednu bomo zagotavljali nujno varstvo na podlagi vaših prijav in potrdila delodajalca.

Za ta namen čimprej vrtcu oddajte:

• potrdilo delodajalca, da opravljate delo, ki je nujno za državo, gospodarstvo in družbo,
  • podpisano izjavo, da je otrok zdrav in da v obdobju zadnjih 10 dni ni bil v stiku z okuženimi osebami.

Potrdila delodajalca ni treba znova oddajati, če je prejšnje napisano tako, da velja do 6. novembra.

Izjave ni treba oddajati, če je otrok bil vključen v vrtec tudi v tednu do 30. oktobra 2020.

O vseh novostih v zvezi s tem vas bomo obvestili takoj, ko bodo znane.

Vsemu bomo   .

Lepo vas pozdravljam!