Že v začetku meseca marca, smo v vrtec povabili stare starše otrok iz naše skupine. Otroci so se tega dneva izredno veselili in na ta dan nestrpno čakali ter se nanj izredno zavzeto pripravljali.

Z otroki smo za njih pripravili dramatizacijo zgodbe Zrcalce (G. Vitez) in ples Robotek (otroška glasba). Nato pa smo jih povabili še v našo igralnico, kjer smo se igrali igre po želji in skupaj tudi pomalicali. Namen je bil predvsem ta, da se družimo z njimi in jim pokažemo, kako izgleda naš vsakdan v vrtcu. Menim, da so bili nad tem dogodkom navdušeni vsi, tako otroci kot tudi stari starši.

Hvala starim staršem, da ste se v tako velikem številu odzvali našemu vabilu in nam polepšali dan.

V načrtu smo sicer imeli predvideno podobno srečanje tudi za starše, ki pa ga zaradi epidemije COVID-19 v letošnjem šolskem letu na žalost ne bomo mogli izvesti. V diaprojekciji si lahko skupaj ogledate vse fotografije in se spomnite na ta prijeten dogodek.

Vzgojiteljica Alenka Gajgar