Letošnja jesen je bila zelo pestra, polna raznovrstnih aktivnosti. Vreme je bilo toplo, zato smo veliko časa preživeli zunaj. Odpravili smo se na pohod do travnikov pod Kališami in imeli kolesarski dan. Praznovali smo teden otroka: imeli igralni teden, šli po interaktivni poti v šoli in plesat v disko. Obiskali so nas učitelji Glasbene šole Škofja Loka in nam predstavil instrumente, ki jih učijo. V Knjižnici Ivana Tavčarja smo si ogledali zanimivo razstavo o knjigi Zmešnjava v Železnikih. Igrali smo se na igralih na vrtu in v peskovniku, na igrišču smo spoznali nove gibalne igre. Odločili smo se tudi za čistilno akcijo, saj je bil gozd, kjer se radi igramo, poln smeti. Kot vidite, nam v vrtcu ni bilo dolgčas in smo se lepo imeli.