V letošnjem letu je ena izmed prednostnih nalog vrtca medgeneracijsko druženje. V decembru nas je obiskala upokojenka Francka, s katero smo pekli odlične piškote. V marcu nas je obiskala upokojenka Mira, ki nam je s pomočjo kamšibaj gledališča povedala zgodbo Stari avto. Družili smo se tudi z drugimi skupinami iz vrtca, skupaj smo telovadili, si ogledali predstavo, se igrali… Obiskali smo avtomehanika Boštjana, ki nam je pokazal, kako se pri avtu zamenjajo gume. S kombijem, ki ga vozi voznik Janez pa smo se odpeljali v Podlonk, peljal nas je tudi iz Dašnice v vrtec. Obiskali smo drugošolce naše šole in skupaj izdelali vetrnice iz papirja. Že isti dan smo jih preizkusili in res so se odlično vrtele. Tudi v prihodnjih meseceh se bomo družili z drugimi skupinami, saj nam je res lepo, ko se družimo.

Dostopnost