V četrtek, 25. februarja 2016, smo v vrtcu gostili predstavnici Kmetijsko gozdarske zbornice  Slovenije, Tatjano Vrbošek in Lucijo Pinterič ter Jernejo Klemenčič Lotrič iz Razvojne agencije Sora.  Otrokom iz skupin Ptički in Čebelice so predstavile delavnico z naslovom Hrana ne raste v trgovini.

Na delavnici so otroci ob igri,  pogovoru in opazovanju spoznavali življenje na kmetiji. Vživeli so se v vloge detektivov in ob »vrtiljaku znanja« iskali odgovore na različna vprašanja. Za uspešno opravljene naloge so si zaslužili priponke in pobarvanke.

Z zanimivo in poučno delavnico so gospe Tatjana, Lucija in Jerneja našim otrokom popestrile dan v vrtcu in jim povedale veliko novega, predvsem o domačih živalih.

Za njihov obisk se jim najlepše zahvaljujemo.