April je bil v ribicah glasbeno obarvan.

Otrokom sva zaigrale glasbeno pravljico Medved in klobuk. V telovadnici smo se ob spremljavi malih ritmičnih instrumentov gibali in uprizarjali živali, ki so nastopale v pravljici. Ker so bili otroci nad instrumenti zelo navdušeni, sva jima v igralnici pripravile glasbeni kotiček.

Pri likovni umetnosti pa smo se lotili izdelovanja instrumentov. Izdelali smo boben, kitaro in ropotuljo. Naučili smo se tudi novo pesmico » Jaz sem muzikant«.

V šolski telovadnici pa so se nam prestavili učenci Glasbene šole Škofja Loka, oddelek Železniki. Zaigrali so nam na različne instrumente. Predstavili pa so se nam tudi člani pihalne godbe Alples iz Železnikov.

Za zaključek pa nas je obiskala violinistka Polona. Predstavila nam je violino, skupaj pa smo zapeli tudi par pesmic.

Dostopnost